reference

Tullamore D.E.W. Band

originální hudební promo tour!

Co by to bylo za irskou párty bez whiskey, zrzavých holek a hudby? Rozhodli jsme se spojit všechny charakteristické rysy Irska a vložit je do promo tour pro značku Tullamore D.E.W. Spojili jsme hudebníky z různých koutů Prahy a vytvořili z nich ten nejlepší hudební boy band, jaký si dokážete představit. Kapela se po hudební stránce velmi rychle sžila a v hospodách sbírali jeden kontakt na vystoupení za druhým. Samozřejmě od dámského osazenstva. A co teprve hostesky?

 

Náš profesionální tým krásek pracoval s každou skupinkou sedící u stolu v podniku tak, aby se všichni bavili. Pomocí speciálního testovacího papírku zjišťovali, kdo z návštěvníků má irské kořeny, aby jej mohli obdarovat dárkem připraveným Tullamore D.E.W. Když Ira nenašly, nabídly možnost zahrát si pomocí hry v kostky o jednu z cen večera. Celý koncept promo akce završoval sympatický barman, který si v námi vymyšleném a upraveném pouzdře na violu nesl svůj vlastní bar. Díky originalitě barového set upu vždy vzbudil zvědavost a obdiv.

 

Promo tour byla jednou z nejvydařenějších aktivit, kterou jsme za celou existenci agentury měli možnost vymyslet i realizovat. Od nápadu, kreativního zpracování, hudebního doprovodu až po plánování zastávek a chystání podkladů.

menu