reference

Staropramen 150 let

narozeniny ve velkém stylu

Jestli jsme na něco opravdu hrdí, tak je to dlouhodobá spolupráce s našimi klienty. Staropramen patří do našeho portfolia již od roku 2010. V roce 2019 slavila značka úctyhodných 150 let a my se postarali o to, aby byly tyhle narozeniny nezapomenutelné. Event jsme ve spolupráci s klientem připravovali od úplného základu. Mezi naše zkušenosti patří i komunikace s městem, policií nebo hasiči kvůli všem požadovaným dokumentům k akcím, které se neobejdou bez speciálních záborů nebo upravené doby nočního klidu.

Víme, co vše je potřeba zařídit před eventem tak, aby den D proběhl v nejlepší pořádku a den poté byl dnem vrácení všeho na své místo. Zajistili jsme doprovodným program i hlavní program, catering, security, ohňostroj i fotografa a důležité Toi Toi:-) Veškerá vizuální stránka byla v naší režii. Stavba podií i velkokapacitních stanů nebo zajištění čteček na vstupenky.

150 let Staropramenu je jednou z těch akcí, na kterých se ukáže, co vše musí agentura umět a zvládat, aby bylo vše dokonalé. Musíme sami sebe pochválit, protože v tomto případě vše dokonalé bylo.

menu